Kurumsal

2001 yılında Bursa’da başlayan serüvenimiz, 2006 yılında Türkiye’de hatırı sayılır bir potansiyel yakalamakla birlikte hızla gelişmeyi hedef almaktadır.
Oktel A.Ş. Türkiyede sektöründeki tüm firmalarla çalışan, Şanghay‘daki şubesi aracılığı ile de Türkiye’ye Alüminyum Emaye Bobin Teli ithal ederek satış yapan birkaç şirketten birisidir. Bakır satışında da bayilikler ağı bulunan ve üretim yapmadan sadece satış yapan şirketler içinde,Türkiyenin en büyük şirketi Oktel A.Ş. dir.Kurumsal-tel

Vizyonumuz

Müşterilerimize tüm bakır ve alüminyum emaye kaplı tellerin tedariğinde, ilkelerimiz, kalite ve etik değerlerimizden ödün vermeksizin ve her seferinde beklentileri aşarak değerler katmaktır.

Misyonumuz

Küreselleşen dünyamızda, tedarik zincirinin en önemli halkalarından biri olmanın bilinci ile tüm bilgi ve deneyimlerimizi her geçen gün daha da arttırarak hizmet kalitemizi yükseltmek ve kendi ağımızı yaygınlaştırarak dünyanın her yerinde aynı anlayış ile daima müşteri odaklı, üstün hizmet kalitesini sağlamak ve tüm dünyada sektörde ilk tercih edilen şirketler arasında yer almaktır.

Değerlerimiz

Dürüstlük – Müşteri odaklılık – Kalite – Yenilikçilik – Güvenilirlik – Takım Çalışması – Şeffaflık – Çözüm Ortaklığı Olmak – Sorumluluk Bilinci – Cesaret – Öngörü ve Yaratıcılık